Ne ofrojmë produkte metalike

Rrjetat e gardhit

 • panel rrjetë teli i salduar

  panel rrjetë teli i salduar

  Panele me rrjetë teli të salduara
  Panelet me rrjetë teli të salduar janë një lloj rrethimi që përdoret zakonisht në aplikime rezidenciale, tregtare dhe industriale.Këto panele janë bërë nga tela çeliku e galvanizuar me cilësi të lartë që janë ngjitur së bashku për të formuar një rrjetë të fortë dhe të qëndrueshme.Panelet me rrjetë teli të salduar janë të gjithanshme, me kosto efektive dhe të lehta për t'u instaluar, duke i bërë ato një zgjedhje ideale për një gamë të gjerë projektesh.

 • Gardhi i përkohshëm pengues i kontrollit të turmës

  Gardhi i përkohshëm pengues i kontrollit të turmës

  Gardhe të përkohshme të lëvizshme, të njohura gjithashtu si gardhe kontrolli të turmës, me lartësi normalisht nga 1 metër deri në 1.2 metra, ose ne mund ta prodhojmë atë sipas kërkesës së klientit.i përket serisë së pengesave të izolimit dhe mbrojtjes, përdoret gjerësisht për izolimin e sigurisë të inxhinierisë së ndryshme komunale, shesheve, rrugëve urbane, autostradave, zhvillimit të ndërtesave, vendeve emergjente, objekteve publike dhe vendeve të tjera, duke luajtur një rol në izolimin e sigurisë dhe paralajmërim i hershëm.

  Fabrika jonë ndodhet në Kinë dhe eksportohet në pjesë të ndryshme të botës!

 • 868 Gardh me tela dyfish

  868 Gardh me tela dyfish

  Gardhi i linjës 868 është një lloj gardhi me rrjetë teli të salduar.Nuk është vetëm një gardh dekorativ, por edhe një gardh ideal mbrojtës me rrjetë teli të salduar.Ai jo vetëm që ka karakteristikën e gardhit tradicional me tela të dyfishtë, gjithashtu e bën atë më dekorativ.Për kërkesa më të larta sigurie, ka shumë komponentë opsionalë që mund të përdoren në fusha të ndryshme.

  Fabrika jonë ndodhet në Kinë dhe eksportohet në pjesë të ndryshme të botës!

 • Veshje PVC Gardhi i fermës së kopshtit me rrjetë teli të lakuar me saldim

  Veshje PVC e lakuar me rrjetë teli të salduar Fermë kopshti...

  Një panel gardh 3D me shtylla pjeshke, ky lloj produkti duket shumë i bukur dhe ka një jetë të gjatë shërbimi.Përdoret gjerësisht në kopshte,

  Shtëpi, shtëpi, ambiente të jashtme, rrugë etj.

  Fabrika jonë ndodhet në Kinë dhe eksportohet në pjesë të ndryshme të botës!

 • Gardh me zinxhir të galvanizuar me 6 këmbë të nxehtë, gardh i përkohshëm, gardh kopshti për shitje

  Gardh me zinxhir të galvanizuar me 6 këmbë të nxehtë, Tem...

  Gardhi me zinxhir është i njohur edhe si gardh me rrjetë diamanti ose rrjetë lulesh me grep.gardhi i lidhjes së zinxhirit bëhet duke përdredhur lëndët e para me tela metalike.Ekzistojnë gjithashtu dy lloje të mbështjelljes së skajeve: buzë e palosur dhe buzë e përdredhur.Lënda e parë mund të jetë tela çeliku e galvanizuar ose tela çeliku e veshur me PVC.Kjo e fundit mund të ketë një ngjyrë të personalizuar, më e njohura është jeshile e errët.

  Fabrika jonë ndodhet në Kinë dhe eksportohet në pjesë të ndryshme të botës!

 • Gardh Kopshti Gardh modern i punuar me hekur

  Gardh Kopshti Gardh modern i punuar me hekur

  Gardhi i galvanizuar mund të përdoret për vila, kopshte, anët e rrugëve ose izolimin e zonës së fabrikës, i bërë prej çeliku me rezistencë të lartë, forca e përgjithshme është përmirësuar shumë, me rezistencë të fortë ndaj korrozionit, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, kërkesa të ulëta themeli, jetë të gjatë shërbimi, i lehtë për t'u përdorur pastër

 • Për aplikime sigurie, rroje të galvanizuara, koncertina, tela brisk

  Për Aplikime Sigurie, Rroje të Galvanizuara, Co...

  Teli me gjemba me brisk njihet edhe si tela me gjemba gjashtëkëndore me brisk, tela me gjemba me gardh brisk, tela me gjemba me brisk ose teli me gjemba Dannet.Është një lloj

  Materiali modern i gardhit të sigurisë i bërë nga fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë ose fletë çeliku inox me mbrojtje dhe forcë më të mirë të gardhit.Teli i briskut adopton teh të mprehtë dhe tela të fortë bërthamore, i cili ka karakteristikat e gardhit të fortë, instalimit të lehtë dhe rezistencës ndaj plakjes.

 • Tel brisk Gardh metalik kundër ngjitjes për vende të rëndësishme

  Gardh metalik kundër ngjitjes me tela rroje për Impor...

  Mbrojtësi me gjemba është një lloj i ri rrjete mbrojtëse, i bërë nga fletë çeliku të galvanizuar me kënd të mprehtë ose fletë çeliku inox si teh, tela çeliku si tela bërthamore kombinim i pajisjeve mbrojtëse. materiali është i fortë, me forcë të lartë, tension të lartë, dizajn unik në formë, jo i përshtatshëm për prekje, në mënyrë që të arrihet një efekt i shkëlqyer izolimi mbrojtës.

Na besoni, Na zgjidhni

Rreth Nesh

 • rreth 11

Përshkrim i shkurtër:

Hebei Henglian Metal Products Co., Ltd., një prodhues i rrjetave të gardhit me mbi 20 vjet përvojë, është anëtar i shoqatës së rrjetave të gardhit Anping.Ne jemi të specializuar në prodhimin e një game të gjerë rrjetash gardhesh, duke përfshirë rrjetat e gardheve të autostradave, rrjetat mbrojtëse të burgjeve, rrjetat e gardheve me gjemba, rrjetat e gardheve dypalëshe, rrjetat e gardheve komunale, rrjetat e gardheve të aeroportit, gardhet e stadiumit, litarët me gjemba me teh dhe kafazet e trazirave.Kapaciteti ynë ditor i prodhimit është jashtëzakonisht i shpejtë dhe mund të arrijë deri në 5000 metra katrorë!Me më shumë se 50 punonjës të përkushtuar, ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë një përvojë të shpejtë dhe të përshtatshme.

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

Ngjarje & Shfaqje Tregtare

 • 微信图片_20240229100312
 • 55758756
 • 微信图片_20231128095312
 • 微信图片_20231216145856
 • 微信图片_20231124160001
 • Shiten panele gardhesh te perkohshme ne Kanada

  Gardhi i përkohshëm i salduar i stilit kanadez, i njohur gjithashtu si gardh i lëvizshëm, gardh portativ, është një lloj rrethimi i përkohshëm shumë i popullarizuar në Kanada dhe Amerikën e Veriut.Karakteristika kryesore e gardhit të lëvizshëm të Kanadasë është korniza e fortë e salduar me tuba katrorë, këmbët rrethuese të qëndrueshme dhe çiftëzimi i sipërm në formë p.E përkohshme...

 • Panele gardhesh me rrjetë të salduar për siguri në autostradë, të galvanizuara me zhytje të nxehtë ose të veshura me PVC

  Materiali i paneleve të gardhit të autostradës: Tela çeliku me karbon të ulët me cilësi të lartë, tela çeliku me karbon të lartë, tela hekuri i galvanizuar (Q195 & Q235) Është bërë nga saldimi me rrjetë teli për të formuar panele ose fletë me hapje uniforme dhe strukturë të fortë.Gardhe me rrjetë teli metalik dhe parmakë trarësh, barriera zanore janë...

 • Dorëzimi me gardh pengues me tela brisk te klienti

  Teli i briskut është një lloj teli me teh të mprehtë, ai mund të ndalojë makinat, kafshët dhe njerëzit për të shkatërruar gjërat tuaja. Gardhi pengues i telit të briskut është i lidhur me tre tela rroje ose tela të vetme rroje me një kornizë metalike, mund të të jetë shumë më i fortë dhe i fuqishëm

 • Gardhi i përkohshëm i Australisë

  Gardhi i përkohshëm i Australisë Panelet e përkohshme të rrethimit janë një zgjidhje ideale për sigurinë e përkohshme të vendit.Panelet janë jashtëzakonisht elastike dhe janë të përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.Gardhi i përkohshëm LinkLand është i lehtë për t'u ndërtuar në një sistem dhe mund të montohet për të formuar një varg të drejtë panelesh ose për t'u bashkuar ...

 • Gardh me tela të dyfishtë - Gardhi me pamje të pastër

  Gardh me tela të dyfishtë Gardh me tela të dyfishtë, i njohur si gardh me tela të dyfishtë horizontal, gardh me panel 2d ose gardh me tela të dyfishtë.është emërtuar edhe paneli i gardhit 868 ose 656 Çdo pikë e salduar është salduar me një tela vertikale dhe dy horizontale, krahasuar me panelet e gardhit të zakonshëm të salduar, gardhi me tela të dyfishtë ka st...

 • cert12
 • cert13